Miejsca idealne na sesję ślubną

Poszukujecie idealnych miejsc na sesję ślubną? Nie mogliście trafić lepiej. Przedstawiamy Wam kilka wartych polecenia, pięknych miejsc.

Opinogóra

W tej malowniczo położonej miejscowości znajdą Państwo niezwykły Pałac Krasińskich. Z pewnością, w tym niebywale romantycznym miejscu przeżyją Państwo niezapomniane chwile, a uwieńczeniem będą piękne zdjęcia.

Zamek w Ciechanowie

Każda Panna młoda chce poczuć się w dniu swojego ślubu jak prawdziwa księżniczka. Dlatego też wspaniałym pomysłem na miejsce sesji ślubnej jest Zamek! Klimat tego miejsca sprawi, że sesja będzie przyjemnością.

zdjecie zdjecie


Opisane wyżej miejsca znajdują się w województwie mazowieckim. Jednak dla miłośników Warmii i Mazur również możemy znaleźć coś bardzo ciekawego.

Skansen w Olsztynku

Kochacie ludowe klimaty? Lubicie odpoczywać na łonie natury? Dlaczego więc nie zrobić sesji ślubnej w skansenie. Wiatraki, stare kościoły i chaty. Brzmi cudownie, prawda?

Olsztyńskie jeziora

Nie bez powodu Warmię i Mazury nazywają krainą tysiąca jezior. Można tutaj wspaniale odpocząć i przy okazji zrobić piękne ujęcia!

Stare Miasto w Olsztynie

Być w Olsztynie i nie wypowiedzieć życzenia pod Wysoką Bramą na Starym Mieście? Niewyobrażalne prawda? Niech Wasza miłość, będzie miłością wieczną! Nie zapomnijcie również zapiąć kłódki na moście zakochanych mieszczącym się na tyłach olsztyńskiego zamku. Teraz już na pewno Wasza miłość nigdy nie zgaśnie

zdjeciezdjecie

j"

Jesteśmy aktywni

Dla narzeczonych

Warto zobaczyć